Не все так однозначно: зірка збірної України показав унікальні цифри у матчі АПЛ – статистика захисника здивує

Переглядів 498
0 голосів
Віталій Миколенко. Фото: Getty Images
Евертон здобув перемогу над Бернлі у поєдинку чемпіонату Англії. Віталій Миколенко провів повний матч, а його статистика передач та захисних дій дуже незвична.

У суботу, шостого квітня, Евертон на своєму полі здолав Бернлі із рахунком 1:0 у зустрічі 32-го туру англійської Прем'єр-ліги.

Віталій Миколенко вийшов у стартовому складі господарів та провів на полі усі 90 хвилин, відзначившись неочікуваною статистикою.

Український лівий захисник в кінці зустрічі мав більше захисних дій, ніж виконаних передач, хоча в останні хвилини трохи виправив це і по завершенні поєдинку статистика Миколенка виглядає наступним чином:

• 11 захисних дій;
  • 13 передач.

Зазначимо, що Евертон грав з 67-ї хвилини у більшості після вилучення у складі Бернлі.

• Ця перемога стала для команди Шона Дайча першою з грудня 2023 року в рамках АПЛ, коли вони також обіграли Бернлі (2:0). Мерсисайдці не могли виграти протягом 13 матчів: шість нічиїх та сім поразок.
  • Наразі Евертон посідає 15 сходинку в турнірній таблиці АПЛ, маючи 29 очок та один поєдинок в запасі.
  • Миколенко в цьому сезоні зіграв 31 матч в усіх турнірах, забивши два голи, а його контракт розрахований до 30 червня 2026 року.
  • В наступній зустрічі 15 квітня мерсисайдці на виїзді зустрінуться з Челсі Михайла Мудрика.