«Нема ніяких шансів, ми всьо парєшалі»: ексзахисника Шахтаря і збірної хочуть усунути від виборів – всі деталі

Переглядів 18223
Данило Моісеєнков Данило Моісеєнков
2 голоси
«Нема ніяких шансів, ми всьо парєшалі»: ексзахисника Шахтаря і збірної хочуть усунути від виборів – всі деталі
Вячеслав Шевчук. Фото: НК Верес
Колишній віцепрезидент Вереса В'ячеслав Шевчук розповів про ситуацію з виборами на посаду голови Рівненської асоціації футболу та назвав своїх конкурентів.

Нещодавно стало відомо, що В'ячеслав Шевчук залишає посаду віцепрезидента НК Верес заради участі у виборах голови Рівненської асоціації футболу після відходу звідти Олексія Хахльова.

В ексклюзивному інтерв'ю для сайту «Український футбол» ексзахисник збірної України та Шахтаря пояснив, що причина його вчинку – недопущення до виборів голови футболу на Волині його друга – колишнього футболіста одноіменного клубу Віктора Мацюка.

«Я прийняв це рішення після того, як Мацюка не допустили до виборів, і я побачив, яка шалена корупція відбувається на Волині. Останньою краплею стало, коли Хахльов підійшов до [Івана] Надєїна (президент Вереса) перед матчем Верес – Зоря  і сказав: «У Шевчука нема ніяких шансів, ми всьо парєшалі».  

А я – спортсмен, і не люблю таких договірняків. І щоб не було подвійних стандартів, я прийняв рішення піти із Вереса». 

Окрім цього, Шевчук розповів, хто буде його конкурентом на виборах.

«Це людина Хахльова – Олег Кучер, який був у нього помічником десять років. Також Ярослав Коломис, який очолює рівненський районний футбол. Нехай я програю, але зроблю це чесно, а не так як зараз».

Функціонер зазначив, що його намагаються не допустити до вибірів.

«Я вже чую розмови і помічаю, що певні особи шукають будь-який спосіб не допустити мене до виборів, як місяць тому в ручному режимі не допустили Мацюка на Волині. Так нехай знають, що я мовчати не буду.

Суспільство буде знати всю правду. Я не заполітизована людина і чистосердечно хочу розвивати футбол, а не робити щось у власних інтересах», – сказав Шевчук для «УФ».

  • Шевчук працював спортивним директором Вереса з листопада 2021-го по січень 2023 рр, після чого став віцепрезидентом клубу.
  • В'ячеслав за час ігрової кар'єри встиг пограти за Поділля (1997-1998), Металург З (1998-2000), Шахтар (2000-2002, 2005-2017), Металург Д (2002), Шиннік Ярославль (2002-2004) та Дніпро (2004-2005),
  • У складі збірної України ексзахисник провів 56 поєдинків протягом 2003-2016 років.