Непереможні: Аталанта Малиновського вийшла в лідери Серії А після перемоги над Торіно

Переглядів 1013
Руслан Малиновський. Фото: ФК Аталанта
Аталанта Руслана Малиновського здобула перемогу над Торіно у матчі четвертого туру італійської Серії А. Поєдинок у Бергамо завершився з рахунком 3:1.

Чергове протистояння команд Джан П'єро Гасперіні та Івана Юрича знову вийшло результативним, проте голів довелося чекати до кінця першого тайму. Гості в компенсований час до першої половини зустрічі привезли пенальті на власні ворота, який реалізував Теун Копмайнерс.

На старті другого тайму нідерландський хавбек вдруге відзначився у воротах Торіно з гри. Після двох пропущених голів туринська команда кинулася на ворота суперника та спромоглася відродити інтригу завдяки голу Ніколи Влашича на 77-й хвилині. Потужний удар під поперечку хорватського півзахисника не залишив шансів голкіперу «богині» Хуану Муссо впоратися з цим ударом.

Остаточно поховав інтригу в зустрічі той-таки Копмайнерс, оформивши хет-трик завдяки другому пенальті в тому матчі.

Український хавбек Аталанти Руслан Малиновський на 80-й хвилині з'явився на полі, що остаточно розвіяло сумніви про його відхід з команди. Під час матчу стало відомо, що президент клубу Антоніо Перкассі вирішив відхилити пропозицію марсельського Олімпіка, зберігши одного з ключових гравців команди на цей сезон.

Аталанта продовжила свою безпрограшну серію в чемпіонаті, маючи по 10 очок разом з Ромою. 5 вересня підопічні Гасперіні можуть продовжити свою серію у регіональному дербі Ломбардії з дебютантом Серії А Монцою.