«Ніко Ковач не може повірити, що мені лише 15 років»: український голкіпер розповів про перехід до Вольфсбурга

Переглядів 4319
Артем Жилінський Артем Жилінський
2 голоси
«Ніко Ковач не може повірити, що мені лише 15 років»: український голкіпер розповів про перехід до Вольфсбурга
Кирило Хадасевич. Фото: Google
15-річний український голкіпер Вольфсбурга Кирило Хадасевич, який є вихованцем ФК Дніпро, розповів, як зумів потрапити до німецького клубу.

В ексклюзивному інтерв’ю для сайту «Український футбол» воротар Вольфсбурга Кирило Хадасевич згадав, як вихав з України в перші тижні війни та потрапив до польського клубу. 

«Коли розпочалася повномасштабна війна, і ми зрозуміли, що тренувань найближчим часом не буде, ми зателефонували до академії Дніпра. Там нам підказали контакти клубу Сталь із польського міста Жешув. Ми виїхали туди за тиждень після початку війни.

У Сталі я спочатку був на перегляді, потім ще якийсь час тренувався. Мені дуже допомогли тренери команди.Але вийшло так, що в мене житло було, а в моєї мами – ні. Клуб Сталь запропонувала мені контракт, але не забезпечила ніякого житла для нас двох».

Голкіпер розповів, як з’явився варіант із німецьким клубом та коли дізнався, що буде й надалі перебувати у Вольфсбурзі.

«У червні 2022 року мене помітив один польський агент і запропонував поїхати до Вольфсбурга на перегляд.Це було дуже важко – ми з мамою їхали до Вольфсбурга 12 годин, приїхали о першій ночі, вже о десятій ранку треба було виходити на тренування, а ввечері – ще на одне, і так два дні. Але я показав високий рівень, незважаючи ні на що.

Після двох днів перегляду ми повернулися до Жешува і ще тиждень чекали на відповідь з Німеччини. В підсумку нам сказали «так», ми зібрали речі і переїхали до Вольфсбурга».

Хадасевич заявив, що вже тренувався з першою командою Вольфсбурга. За словами гравцями, тренери підтримують його.

«Так, я вже кілька разів тренувався із першою командою. Головний тренер Ніко Ковач та тренер воротарів Паскаль Форман мене хвалили, казали, що я молодець.

Вони все ніяк не можуть повірити, що мені лише 15 років. Кажуть, що я дуже старанний та працьовитий, і бачать у мені потенціал на майбутнє», — сказав Хадасевич.

  • Кирило Хадасевич провів 12 матчів у німецькій лізі до 17 років за Вольфсбург.
  • Голкіпер зберіг свої ворота «сухими» п’ять разів, а пропустив дев’ять голів.