«Ну, з ким не буває?»: в Росії виправдовують трансфер легіонера, який намагався задушити власну дівчину

Переглядів 255
Артем Жилінський Артем Жилінський
1 голос
«Ну, з ким не буває?»: в Росії виправдовують трансфер легіонера, який намагався задушити власну дівчину
Хорді Томпсон. Фото: Коло-Коло
Опинившись у центрі скандальної історії, чилійський півзахисник Хорді Томпсон перейшов з Коло-Коло до російського Оренбурга в оренду з правом викупу.

Передісторія переходу Томпсона до росії виявилася вельми незвичайною, пов'язаною зі звинуваченнями у спробі вбивства з боку його колишньої дівчини. У листопаді минулого року вона звернулася до поліції, звинувативши футболіста у побитті та спробах задушити її у стані алкогольного сп'яніння, ймовірно через ревнощі.

Слід зазначити, що дівчина стверджувала, що інцидент не був поодиноким, і було заявлено серйозну суму в 105 тисяч євро як заставу. Оренбург, незважаючи на скандальні обставини, прийняв Томпсона і почав виправдовувати його. 

Клуб висловив свою підтримку футболісту в скандальній ситуації, зробивши кроки щодо його підписання.

«Темний бік Томпсона? А у кого його нема? Про проблеми з дівчиною чули. Ви так кажете, ніби він поклав 20 дівчат. Ми не переймаємося репутацією Оренбурга. Ну, з ким не буває?

Ми до нього не придивлялися. Розуміли, якби не було проблем із його дівчиною, то не змогли б дозволити собі такого гравця. Коли в нього трапилася така ситуація, ми «підсуєтилися», — заявив спортивний директор Дмитро Андрєєв.

З початком повномасштабної війни в Україні всі клуби і збірні держави-агресора були відсторонені від міжнародних турнірів під егідою УЄФА і ФІФА.