Суперник Руха зіграв з росіянами: львів’яни відмінили товариський матч з європейським клубом

Переглядів 68361
Віктор Глухенький Віктор Глухенький
1 голос
Суперник Руха зіграв з росіянами: львів’яни відмінили товариський матч з європейським клубом
Фото: ФК Рух (Львів)
Рух офіційно скасував запланований на 3 лютого товариський матч проти Копера. Словенський клуб заплямував свою репутацію спарингом проти російського Факела з Воронежа.

Львівський Рух, який напередодні провів одразу два товариські матчі, сьогодні, 27 січня, в односторонньому порядку скасував запланований на 3 лютого товариський поєдинок проти Копера.

Справа в тім, що 24 січня, цей словенський клуб зіграв спаринг з російським Факелом з Воронежа (0:2).

Генеральний директор львівського клубу Ігор Дедишин в коментарі порталу Tribuna підтвердив, що матч з Копером анульовано. 

Напередодні, 26 січня, команда Віталія Пономарьова програла словенському Домжале (2:3) та Сараєво з Боснії та Герцеговини (0:2).

Нагадаємо також, що на тижні празька Славія, кольори якої захищає українець Тарас Качараба, відреагувала на погодження товариської гри між словацьким Слованом та московським Динамо та скасувала свій спаринг проти братиславської команди.

  • На зимову перерву Рух пішов, маючи в доробку 26 очок, які дозволяють команді Віталія Пономарьова посідати шостий щабель в турнірній таблиці української Прем'єр-ліги.
  • Першим поєдинком у новому році для львів’ян має стати домашня гра проти Полісся.
  • Базова дата проведення гри – 24 лютого.