Одноклубник Луніна подав до суду на європейський гранд: розповідаємо, що сталося

Переглядів 1910
Артем Жилінський Артем Жилінський
1 голос
Одноклубник Луніна подав до суду на європейський гранд: розповідаємо, що сталося
Кіліан Мбаппе. Фото: Google
Зірковий футболіст Реалу Кіліан Мбаппе, за який також виступає український кіпер Андрій Луніні, подав до суду через дії своєї колишньої команди ПСЖ.

Колишній нападник ПСЖ Кіліан Мбаппе вимагає від свого ексклубу компенсацію у розмірі 100 мільйонів євро, включаючи зарплату за період із квітня 2024 року та різні неоплачені премії.

Згідно з інформацією L'Equipe, капітан збірної Франції Мбаппе поставив ультиматум, стверджуючи, що клуб не виплатив йому зарплату за квітень, травень і червень, а також деякі додаткові премії, включаючи премію за лояльність. Ця суперечка була доведена до суду, ґрунтуючись на статті 259 Професійного футбольного кодексу, яка регулює своєчасну виплату зарплат.

Обидві сторони представили свої аргументи у письмовій формі, але в них помітна значна розбіжність. З початку минулого року, коли Мбаппе відмовився продовжувати контракт, сторони не можуть дійти спільної згоди. Ситуація загострилася, коли гравець перейшов до Реалу на початку 2024-го року, і, незважаючи на усну угоду про премії, зміни у контракті так і не були офіційно зафіксовані.

Наразі відбуваються переговори між Мбаппе та ПСЖ, але клуб офіційно відмовляється коментувати цю ситуацію.

  • Реал у сезоні 2023/2024 виграв чемпіонат Іспанії та Лігу чемпіонів.
  • Мбаппе з 27 забитими м’ячами у активі став найкращим голеадором французької Ліги 1, яку ПСЖ виграв.