Пенальті, автогол, шість м’ячів і камбек: Малиновський пропустив божевільну перестрілку Дженоа з Міланом

Переглядів 7439
Футболісти Мілану та Дженоа. Фото: Getty Images
Дженоа без Руслана Малиновського провела яскравий та дуже результативний матч проти Мілана. Команда українця врятувала нічию в кінці зустрічі.

У неділю, п'ятого травня, Дженоа на виїзді провела поєдинок 35-го туру чемпіонату Італії проти Мілану. Матч закінчився внічию з рахунком 3:3.

Руслан Малиновський не потрапив до заявки гостей, так як продовжує відновлюватися від пошкодження.

Дженоа гарно розпочала зустріч, вийшовши вперед вже на п'ятій хвилині завляки Матео Ретегі, який реалізував пенальті.

Однак в кінці першого тайму Алессандро Флоренці зрівняв рахунок з передачі Самуеля Чуквезе, хоча гості знову вийшли вперед на самому початку другої половини гри, коли з асисту Алессандро Вольяццо відзначився Калеб Екубан.

Мілан знову відновив рівновагу – на цей раз Флоренці був у ролі асистента, допомігши Маттео Габбії зробити рахунок 2:2, і одразу після цього Крістіан Пулішич віддав результативну передачу на Олів'є Жиру, так господарі вийшли вперед.

На 87-й хвилині Дженоа врятувалася від поразки, і дякувати за це генуезці мають захиснику Мілану Маліку Тчау, який відзначився автоголом.

Серія А. 35-й тур.

Мілан – Дженоа – 3:3

Голи: Флоренці (45'), Габбія (72'), Жиру (75') – Ретегі (пенальті – 5'), Екубан (48'), Тчау (автогол – 87')

• Після цього матчу Мілан посідає друге місце в турнірній таблиці Серії А, маючи 71 очко.
  • Дженоа, в свою чергу, йде на 12-й сходинці, набравши вже 43 залікові пункти.
  • Малиновський в нинішньому сезоні провів 28 поєдинків у всіх турнірах, забив три голи та віддав два асисти. Він не грає з 30 березня.
  • Контракт українського півзахисника з генуезцями розрахований до 30 червня 2027 року.
  • Дженоа в наступному турі, 12 травня, на своєму полі зіграє проти Сассуоло.