Перес наклав вето на трансфер Луніна: в Іспанії назвали один клуб, в який точно не перейде воротар Реалу

Переглядів 16408
Владислав Лютостанський Владислав Лютостанський
14 голосів
Перес наклав вето на трансфер Луніна: в Іспанії назвали один клуб, в який точно не перейде воротар Реалу
Андрій Лунін. Фото: Reuters
Президент мадридського Реалу Флорентіно Перес продовжує розраховувати на українського воротаря Андрія Луніна та не збирається його відпускати до лав своїх конкурентів.

Питання щодо майбутнього Андрія Луніна в мадридському Реалі може бути вирішене після чемпіонату Європи-2024. Український воротар провів чудовий сезон 2023/24, але повернення у стрій Тібо Куртуа знову поставило його в складну ситуацію.

Лунін не хоче знову більшу частину часу проводити за спиною досвідченого бельгійського воротаря, проте перемовини між його новим агентом Жорже Мендешом та іспанським грандом щодо продовження контракту досі тривають.

Не відбулося пролонгування угоди досі з однієї причини – зацікавленість у Луніну з боку інших клубів. Останнім, хто наразі зробив пропозицію оточенню Андрію є мадридський Атлетіко.

Звідти найближчим часом має піти Гораціу Молдован, який є дублером Яна Облака, тому столичний клуб шукає ким підсилити конкуренцію.

Проте Реал втрутився у цю справу, перервавши будь-які зв'язки Атлетіко з українським воротарем та наклавши вето на відхід Луніна до заклятого суперника. Президент Реалу Флорентіно Перес вважає, що Андрій має перспективи для клубу, як у спортивному плані, так і у фінансовому.

Таке втручання з боку Реала скорочує список команд, зацікавлених у підписанні українця.

Продовження контракту з «вершковими» буде майже затвердженим, якщо тренерський штаб на чолі з Карло Анчелотті гарантує більше ігрового часу українцеві в наступному сезоні, повідомляє Real Madrid Confidencial.

  • У минулому сезоні Лунін відіграв у 31-му матчі Реалу: 32 пропущені голи, 12 поєдинків «на нуль».
  • Контракт Андрія з іспанським грандом розрахований до 30 червня 2025 року.
  • Transfermarkt оцінює 25-річного українця у 25 мільйонів євро.