Почеттіно випустив Мудрика рятувати Челсі: Ліверпуль розгромив синіх, українець зганьбився і не забив в пусті

Переглядів 13143
Маурісіо Почеттіно та Михайло Мудрик. Фото: Getty Images
У матчі 22-го туру чемпіонату Англії Ліверпуль приймав Челсі. Команда вінгера національної збірної України Михайла Мудрика зазнала поразки (1:4).

У середу, 31 січня, Челсі на виїзді зустрічався з Ліверпулем в матчі 22-го туру англійської Прем'єр-ліги.

Рахунок у грі було відкрито після чудової контратаки «мерсисайдців». Діогу Жота, отримавши передачу від Конора Бредлі, дуже легко пройшов крізь захист лондонців, увірвався до штрафного майданчику та завдав точного удару по воротах Джордже Петровича.

Другий гол було забито вже наприкінці першого тайму. Після перехоплення м'яча в центрі поля Луїс Діас перевів м'яч на правий фланг, а 20-річний Бредлі, увійшовши до карного майданчику завдав точного удару в дальній кут воріт синіх.

Після фолу Бенуа Бадіашиля проти Жоти в штрафному майданчику Челсі було призначено пенальті у ворота Петровича. До 11-метрової позначки підійшов Дарвін Нуньєс, який переграв голкіпера синіх, але влучив у праву стійку воріт.

Український вінгер Челсі Михайло Мудрик не потрапив до стартового складу команди, однак вийшов на другий тайм, змінивши Ноні Мадуеке. На 51-й хвилині гри українець мав чудовий шанс відзначитися, але після передачі Мало Гюсто пробив мимо порожніх воріт.

Відео змарнованого моменту Мудрика у матчі Ліверпуль – Челсі

На 65-й хвилині Бредлі оформив третю результативною дією, віддавши гольову передачу на Домініка Собослая, який завдав влучний удар головою по воротах Петровича.

Через п'ять хвилин гравці Челсі зуміли відквитати один гол. Карні Чуквуемека після сольного проходу асистував на Крістофера Нкунку, який після маневрів у штрафному майданчику відправив м'яч під ліву стійку воріт Аліссона.

Однак Ліверпуль все ж зумів повернути фору у три голи: Нуньєс прострілив на порожні ворота Діасу, який не схибив.

Фінальний свисток головного арбітра матчу Пола Тірні зафіксував розгромну перемогу команди Юргена Клоппа над підопічними Маурісіо Почеттіно.

Чемпіонат Англії. 22-й тур

Ліверпуль – Челсі – 4:1 (2:0)

Голи: Жота, 23, Бредлі, 39, Собослай, 65, Діас, 79 – Нкунку, 71

Нереалізований пенальті: Нуньєс, 45+2 (влучання в стійку)

• Мудрик в нинішньому сезоні зіграв за Челсі 24 матчі в усіх офіційних турнірах: чотири голи, один асист.
  • Лондонська команда посідає десяте місце у турнірній таблиці англійської Прем'єр-ліги, маючи 31 заліковий пункт.
  • 25 лютого на Челсі чекає ще одне протистояння з Ліверпулем. Тоді команда Мудрика зустрінеться з «мерсисайдцями» в рамках фіналу Кубка ліги. Початок матчу о 17:00 за Києвом.