«Поки що я не бачив його десь у Бахмуті з автоматом»: Стаховський засудив Ракицького за виступи у Росії

Переглядів 509
Андрій Піскун Андрій Піскун
1 голос
«Поки що я не бачив його десь у Бахмуті з автоматом»: Стаховський засудив Ракицького за виступи у Росії
Ракицький і Стаховський. Колаж: Ukrfootball
Відомий український тенісист висловився про Ярослава Ракицького. Позиція Сергія Стаховського була категоричною.

Ракицький виступав за Зеніт впродовж трьох років, перейшовши туди у 2019, і покинув пітерський клуб лише після повномасштабного вторгнення Росії.

Стаховський не готовий пробачити Ракицького і зауважує, що футболіст добровільно пішов на заробітки до країни-агресора після 2014 року.

«Чи варто прощати Ракицького за те, що грав у Росії після 2014 року? Це рішення кожного українця, я – не готовий. Я бачив, що відбувалося у 2014 і не бачу сенсу прощати когось, хто поїхав туди добровільно.

Також у нас багато артистів, котрі туди часто їздили, а зараз перестали. Це класно, що вони змінили рішення, але у кожного з нас має бути своє ставлення до цього. Я готовий змінити своє ставлення, але поки що я не бачив Ракицького десь у Бахмуті з автоматом», — сказав Стаховський в ефірі «Football Hub».

В даний час 32-річний Ракицький виступає за турецький Адана Демірспор. Зауважимо, що Стаховський є кумом Сергія Реброва, який зараз очолює Аль-Айн. З початком війни тенісист вступив в тероборону Києва та активно займається волонтерством.

X