Президент УАФ: УЄФА заборонив росії брати участь на Євро-2024

Переглядів 1327
Олександр Карпенко Олександр Карпенко
1 голос
Президент УАФ: УЄФА заборонив росії брати участь на Євро-2024
Андрій Павелко. Фото: Facebook
Очільник УАФ Андрій Павелко повідомив, що УЄФА задовольнив його прохання про заборону збірній росії брати участь у кваліфікації чемпіонату Європи-2024.

Функціонер на своїй сторінці у Facebook написав, що росіянам не бачити міжнародні футбольні змагання щонайменше, до завершення війни.

Напередодні цього рішення голова УЄФА Александер Чеферін провів телефонну розмову із президентом України Володимиром Зеленським, яка засвідчила підтримку нашої держави з боку керівного футбольного органу Європи.

УЄФА з початком повномасштабного вторгнення рф на територію України заборонив російським клубам брати участь у клубних турнірах під егідою УЄФА, а також позбавив країну-агресора права приймати фінал Ліги чемпіонів 2021/22, який замість Санкт-Петербурга проходив у Парижі.

Найближчий чемпіонат Європи з футболу пройде у Німеччині. 9 жовтня відбудеться жеребкування кваліфікації Євро-2024. Матчі єврокваліфікації відбуватимуться у період з вересня 2022 року по листопад 2023 року. Фінальний турнір пройде з 14 червня до 14 липня 2024 року.