«Присутній цей дух, команда і хлопці характерні»: відомий фахівець назвав прототип Карпат в Європі

Переглядів 599
Артем Жилінський Артем Жилінський
2 голоси
«Присутній цей дух, команда і хлопці характерні»: відомий фахівець назвав прототип Карпат в Європі
Олександр Бабич. Фото: Google
Головний тренер болгарського Піріну українець Олександр Бабич порівняв свою команду із львівськими Карпатами, а також висловився про місцеву футбольну інфраструктуру.

В ексклюзивному інтерв’ю для сайту «Український футбол» Олександр Бабич заявив, що його команда Пірін дуже схожа на львівські Карпати десятилітньої давнини. 

«Щоб було зрозуміло, то Пірін – це прототип львівських Карпат, але не сьогоднішніх, а ось років десять тому, коли був особливий карпатський дих. Тут теж присутній цей дух, команда і хлопці характерні».

Також фахівець висловився щодо футбольної інфраструктури в Болгарії. Бабич зазначив, що в Україні з цим проблем менше.

«Якщо порівнювати з рівнем у Болгарії, то +/- четвірка за п'ятибальною системою у Піріна за інфраструктурою. Якщо з нашими, то тут загалом нижчий рівень, але скаржитися не варто, і команда поступово розвивається та покращує роботу в академії», – заявив фахівець.

  • Бабич за час професійної тренерської кар'єри тренував одеські Чорноморець та Жемчужину, Маріуполь, Кривбас і болгарську Фратрію. Зараз український фахівець очолює Пірін з Болгарії.
  • Пірін після 31-го туру займає 13 місце у турнірній таблиці Першої ліги Болгарії (Група на вибування).
  • У наступному турі команда українського фахівця на виїзді зіграє проти Бероє. Поєдинок заплановано на 12 травня. Початок гри о 17:00 за київським часом. До завершення чемпіонату Болгарії залишилося чотири тури.