Ракув з Кочергіним не зуміли обіграти лідера Екстракляси: відома оцінка українського півзахисника

Переглядів 855
Владислав Кочергін. Фото: ФК Ракув
У матчі 17-го туру польської Екстракляси зустрічалися Шльонск Вроцлав та Ракув, за який виступає український хавбек Владислав Кочергін. Поєдинок закінчився з рахунком 1:1

Український півзахисник Владислав Кочергін розпочав матч проти Шльонска у стартовому складі Ракува, який є чемпіоном Польщі за підсумками минулого сезону.

Команда українця вдало провела першу половину гри і здобула мінімальну перевагу – Кіттель вивів  Ракув вперед на 24-й хвилині.

Однак на 67-й хвилині Шльонск Вроцлав, який зараз є лідером місцевого чемпіонату, зрівняв рахунок. Сталося це вже після заміни Кочергіна, який провів на полі лише 61 хвилину.

Фінальний свисток зафіксував нічию 1:1.

Екстракляса, 17-й тур

Шльонск Вроцлав — Ракув — 1:1

Голи: Самєц-Талар, 67 — Кіттель, 24.

Аналітичний портал WhoScored оцінив проведу годину Кочергіна на полі. На думку аналітиків, Владислав провів не найкращий свій матч і отримав оцінку 6.8.

• У цьому сезоні Кочергін зіграв за свою команду 30 матчів та записав до свого активу шість голів і чотири асисти.
  • Ракув після цього поєдинку з 29 очками в активі посідає четверте місце в чемпіонаті Польщі.
  • У четвер в рамках Ліги Європи Ракув з рахунком 1:0 здобув перемогу над австрійським Штурмом, завдяки голу Єбоа на 81-й хвилині.