Реброву на замітку: суперник збірної України на Євро-2024 ризикує втратити двох ключових гравців

Переглядів 507
Сергій Ребров. Фото: УАФ
Головний тренер збірної Бельгії Доменіко Тедеско змушений нервуватись через кадрові проблеми після товариського матчу проти Люксембургу, який закінчився перемогою Бельгії з рахунком 3:0.

Вчора, 8 червня, збірна Бельгії провела товариську гру проти Люксембургу (3:0). Захисник Тома Меньє отримав травму вже на 13-й хвилині та був змушений залишити поле. Крім того, у перерві заміну запросив Аксель Вітсель.

Доменіко Тедеско висловився щодо пошкоджень цих двох футболістів та розповів, наскільки гравці можуть випасти із тренувального процесу.

«Меньє ще під час матчу повернувся до готелю і був дуже розчарований. Нам теж сумно, тому що Тома справді щось відчув. Ми дізнаємося більше у неділю, але це виглядає не дуже добре. Ви знаєте нашу ситуацію із захисниками. Що будемо робити, якщо він не потрапить на чемпіонат Європи? Зазвичай 24 гравців достатньо, раніше у заявці взагалі було тільки 23.

Вітсель також щось відчув – теж м'язова проблема, але не така серйозна. Його заміна була радше запобіжним заходом», – наводить слова Тедеско HLN.

• Варто зазначити, що будь-яка збірна має право вносити зміни до заявки перед першим матчем на Євро-2024, що може бути актуальним для Бельгії у разі тривалих проблем із травмами гравців.
  • На Євро-2024, що пройде у Німеччині, національна команда України зіграє у групі Е: Бельгія, Румунія, Словаччина.
  • У першому турі 17-го червня підопічні Реброва зустрінуться з Румунією.