Русин оформив перший дубль в чемпіонаті Англії: українець забив два м’ячі у першому таймі

Переглядів 5773
Назарій Русин. Фото: Сандерленд
Назарій Русин у черговий раз порадував українських фанатів своєю результативністю. На цей раз українець оформив дубль у матчі проти Лідса U-21.

Зараз відбувається матч 12 туру молодіжного чемпіонату Англії між командами U-21 Лідса та лондонського Сандерленда.

Українець Назарій Русин бере участь в цьому поєдинку. Після першого тайму команда українського футболіста перемагає з рахунком 3:0.

Русин, який вийшов на поле у стартовому складі гостей, оформив до перерви дубль, забивши на 34-й та 40-й хвилинах.

Відео голів Назарія можна подивитися тут.

Для Назарія Русина це перший дубль в Англії. На його рахунку один гол за дорослу команду Сандерленда і вже три за молодіжну.

• Основна команда Сандерленда на даний момент із 43 очками в активі посідає сьоме місце в турнірній таблиці англійського Чемпіоншипа.
  • Наступний матч команда Русина зіграє з Мідлсбро (04.02).