Русин почав відробляти кошти: відео дебютного асиста українського форварда за Сандерленд

Переглядів 1218
Владислав Лютостанський Владислав Лютостанський
Назарій Русин. Фото: ФК Сандерленд
Український форвард англійського Сандерленда Назарій Русин відзначився дебютною результативною дією у матчі 16-го туру Чемпіоншипу проти Бірмінгему.

У суботу, 11 листопада, Сандерленд приймає Бірмінгем у поєдинку 16-го туру англійського Чемпіоншипу.

Український нападник Назарій Русин розпочав матч у стартовому складі команди господарів. Вже на 17-й хвилині українцеві вдалося оформити дебютний асист, віддавши результативний пас на Джоуба Беллінгема (молодший брат зірки мадридського Реала Джуда).

Відео дебютного асиста Русина за Сандерленд

На 30-й хвилині Бірмінгем зрівняв рахунок, завдяки голу Кодзі Мійосі. Команди пішли на перерву за нічийного рахунку (1:1).

Раніше головний тренер Сандерленду зазначав, що Русину потрібен час на адаптацію.

• Русин перейшов до Сандерленда влітку цього року з луганської Зорі за 2,5 млн євро.
  • Контракт 25-річного нападника з клубом чинний до 30 червня 2027-го року.
  • Назарій взяв участь у восьми матчах за англійську команду, у яких віддав один асист.