Шалені танці та святкування: українські футболісти в Польщі по-особливому відзначили перемогу

Переглядів 3399
Лехія святкує перемогу. Фото: ФК Лехія
Гданська Лехія здобула три очки у віїзній зустрічі. За цю команду зіграли три українські футболісти, а саме Богдан Сарнавський, а також півзахисники Іван Желізко і Максим Хлань.

Сьогодні, десятого березня, в рамках 23-го туру Першої ліги Польщі гданська Лехія зустрічалася на виїзді з Подбескідзе.

В основному складі Лехії на поле вийшли одразу три українські легіонери, а саме – воротар Богдан Сарнавський, а також півзахисники Іван Желізко і Максим Хлань.

Желізко в другому таймі на 52 хвилині відзначився голом, що допомогло команді з Гданьська здобути вольову перемогу з рахунком 2:1.

Після цієї зустрічі футболісти Лехії, розуміючи, що їм вдалося здобути важливу перемогу, почали її активно святкувати. Спочатку гравці гданської команди станцювали на полі. А потім святкування продовжилися в роздягальні. Головною дійовою особою став Іван Желізко, який почав скандувати «Хто ми?», а партнери йому відповіли «Лехія!!!». Потім почалися танці, в яких одним із найактивніших був Максим Хлань. Також пританцьовував і Богдан Сарнавський.

Відео можна подивитися на сторінці Лехії у Фейсбуці.

• Після цього поєдинку Лехія має 44 очки. Стільки ж балів і у Арки. Таким чином, ці команди ділять першу та другу позиції в Першій лізі Польщі.
  • Наступний матч команда українців зіграє проти Заглембе, яке очолює екснаставник київського Динамо Олександр Хацкевич. Ця зустріч відбудеться 15 березня.