«Вкрадені можливості‎»: Левченко жорстко відреагував на новину про мільярдні збитки УАФ за Павелка

Переглядів 8909
Артем Жилінський Артем Жилінський
8 голосів
«Вкрадені можливості‎»: Левченко жорстко відреагував на новину про мільярдні збитки УАФ за Павелка
Євген Левченко. Фото: УАФ
Експівзахисник збірної України Євген Левченко висловив свої думки щодо повідомлень про те, що за результатами попередньої перевірки відтік активів у період президентства Андрія Павелка в УАФ сягнув понад мільярд гривень.

Учора, 18 квітня, з'явилася інформація про те, що незалежна аудиторська компанія AC Crowe Ukraine виявила відтік активів УАФ у розмірі 1 мільярда 342 мільйони 900 тисяч гривень.

Євген Левченко був вражений подібними цифрами та висловив думку, що Андрій Павелко має нести відповідальність за свої дії.

«Вісім років обкрадання нашого футболу. Я ніколи не прийму і не зрозумію, що ніхто за це не несе відповідальності та покарання.

Це вкрадені можливості дитячого та юнацького футболу. Вісім років стагнації і беззаконня», – написав Левченко у твіттері.

  • Нагадаємо, що Павелко перебував під слідством починаючи з листопада 2022 року по справі про розкрадання коштів на побудові заводу з виготовлення штучних полів.
  • Підозрюваним по цій справі також проходить генеральний секретар УАФ Юрій Запісоцький.
  • З середини червня 2023 до кінця лютого 2024 року Павелко знаходився під вартою. Наприкінці зими 2023-го він був відсторонений від своєї посади.