Сидорчук став частиною другого поспіль тріумфу Вестерло: екстренер Яремчука здобув першу перемогу з українцем

Переглядів 6490
6 голосів
Сергій Сидорчук. Фото: ФК Вестерло
У матчі 18-го туру чемпіонату Бельгії Вестерло приймав Ейпен. Команда українського півзахисника Сергія Сидорчука здобула другу перемогу поспіль (2:0).

У п'ятницю, 15 грудня, Вестерло приймав Ейпен в матчі 18-го туру чемпіонату Бельгії.

Нагадаємо, що це перший матч Ріка Де Мілля на чолі Вестерло. Бельгійський фахівець раніше очолював Брюгге, кольори якого захищав український нападник Роман Яремчук.

Долю поєдинку було вирішено в другому таймі, коли атакувальний півзахисник Ніколас Мадсен відзначився дублем впродовж семи хвилин.

Фінальний свисток головного арбітра Веслі Де Кремер зафіксував другу перемогу поспіль команди Сергія Сидорчука у чемпіонаті Бельгії (до цього були 2:1 з Кортрейком).

Український півзахисник вийшов у стартовому складі Вестерло та провів на полі увесь матч.

Голи: Мадсен, 61, 67

• Сидорчук у складі Вестерло провів 12 матчів, у яких відзначився одним забитим голом.
  • Після цієї перемоги команда українця покинула зону вильоту в турнірній таблиці чемпіонату Бельгії, посідаючи 12 місце.
  • У суботу, 23 грудня, Вестерло зіграє проти Антверпена. Початок матчу запланований на 19:15 за київським часом.