Синчук зіграв проти Інтера Маямі, але не проти Мессі: Монреаль українця програв матч МЛС

Переглядів 5
Аватар Владислав Власенко Владислав Власенко
1 голос
Синчук зіграв проти Інтера Маямі, але не проти Мессі: Монреаль українця програв матч МЛС
Геннадій Синчук. Фото: ФК Монреаль
Молодий український вінгер Геннадій Синчук відіграв черговий матч у МЛС, цього разу вийшовши у старті Монреаля на поєдинок проти діючих чемпіонів – Інтера із Маямі.

Як Геннадій Синчук провів матч за Монреаль проти Інтера Маямі?

У ніч на 26 липня за океаном відбувся поєдинок 17-го туру Східної конференції МЛС, в якому Монреаль українського вінгера Геннадія Синчука вдома приймав Інтер Маямі Ліонеля Мессі.

Важливо! 20-річний українець вийшов у старті і відіграв повну зустріч у складі команди Філіппа Еллафроя.


Геннадій Синчук. Фото: ФК Монреаль

Долю протистояння між Монреалем та Інтером вирішив один єдиний гол, який команда із штату Флорида забила на 81-й хвилині, коли пенальті реалізував досвідчений Луїс Суарес.

При цьому Синчуку не вдалося вийти на поле проти легендарного Ліонеля Мессі, адже аргентинець після виходу в фінал чемпіонату світу-2026 і поразки від Іспанії (0:1) не потрапив до заявки Інтера на гру.

МЛС. Східна конференція. 17-й тур

Монреаль – Інтер Маямі – 0:1

Гол: Суарес, 81 (пен.)

Як справи у Монреаля в МЛС?

Наразі канадська команда не претендує на вихід у плейоф МЛС, займаючи 13-те місце турнірної таблиці, тоді як із 15 команд до наступного раунду мають вийти лише сім напряму, а ще дві зіграють додаткові протистояння.

Наступну гру колектив із провінції Квебек проведе 2 серпня, коли вдома буде протистояти Нью-Інгленд Революшн. Гра розпочнеться о 02:30 за київським часом.


Геннадій Синчук. Фото: ФК Монреаль

Що відомо про кар'єру і поточний стан справ Геннадія Синчука?

  • У поточному сезоні Геннадій Синчук провів за Монреаль 13 матчів у всіх турнірах, відзначившись одним забитим голом.
  • Авторитетний портал Transfermarkt оцінює 20-річного українського вінгера у 3 мільйони євро.
  • Напередодні новий головний тренер збірної України Андреа Мальдера викликав Синчука до лав синьо-жовтих, а дебютну гру у складі національної команди вінгер провів 31 травня проти Польщі (2:0).
  • Перспективний футболіст є вихованцем харківського Металіста, у складі якого він виступав до свого переїзду в Канаду у січні 2025 року.
  • У складі харків'ян він встиг провести 37 матчів у рамках всіх турнірах, забивши один гол і записавши на свій рахунок результативну передачу.
Реклама
150000 грн за депозит
9.9
Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг
Ліцензія КРАІЛ № 78 від 23.08.2023
Участь в азартних іграх може викликати ігрову залежність.
Дотримуйтеся правил (принципів) відповідальної гри