Скандаліст Динамо догрався: з опальним півзахисником розірвали контракт і виставили його за двері

Переглядів 2943
Владислав Лютостанський Владислав Лютостанський
2 голоси
Скандаліст Динамо догрався: з опальним півзахисником розірвали контракт і виставили його за двері
Жерсон Родрігес. Фото: ФК Слован
Вінгер київського Динамо Жерсон Родрігес достроково покинув братиславський Слован. Скандальний футболіст знову створив собі неприємності у європейському клубі.

13 квітня Жерсон Родрігес став чемпіоном Словаччини у складі братиславського Слована, за який він виступає на правах оренди з київського Динамо. Загалом за європейський клуб люксембуржець провів вісім матчів: п'ять голів та асист.

Через проблеми Родрігеса з дисципліною, в Словані вирішили відмовитися від послуг Жерсона, достроково розірвавши угоду з ним.

Генеральний менеджер Слована Іван Кмотрік-молодший офіційно повідомив про це.

«Ми завершили роботу над угодою з Жерсоном про розірвання його контракту. Мені дуже шкода, що так сталося. Він, безперечно, якісний футболіст. Однак таланту або класу недостатньо, якщо відсутні інші якості, які є ключовими у професійному футболі – дисципліна, професіоналізм, стиль життя».

Кмотрік-молодший заявив, що сторони знайшли шляхи, аби досягти угоди про справедливе розірвання контракту.

«Жоден гравець не є чимось більшим, ніж команда та клуб. Ми шукали шляхи досягнення справедливої угоди про дострокове розірвання контракту з Жерсоном, що ми й зробили.

Родрігес був орендований, а не нашим повноправним гравцем, тому ми змогли розв'язувати це питання так, щоб клуб не постраждав».

Нагадаємо, що раніше Родрігеса було умовно засуджено до 18 місяців позбавлення волі й штрафу в розмірі 1500 євро. Суд Люксембургу визнав Жерсона винним у трьох актах насильства.

  • Жерсон став скандально відомий через свої проблеми з дисципліною. Півзахисника в березні 2022 року відрахували з французького Труа, у складі якого він виступав на правах оренди з Динамо.
  • Ще раніше він влаштував бійку з капітаном Анкарагюджю Анте Кулушичем. Проблеми з дисципліною також завадили футболісту повноцінно розкритися в Динамо.
  • Усього за біло-синіх 28-річний півзахисник провів 53 матчі: дев'ять голів, чотири асисти.
  • Контракт Родрігеса з киянами чинний до 30 червня 2025 року.