Слова Михайленка виявилися пророчими: збірна України U-19 дізналася суперника у півфіналі Євро-2024

Переглядів 29845
13 голосів
Збірна України U-19. Фото: УАФ
Юнацькі збірні Іспанії та Франції зіграли очний матч на груповому етапі Євро-2024 U-19. Відомо, з ким зустрінеться Україна у півфінальному поєдинку.

У понеділок 22 липня збірна Іспанії U-19 зіграла проти одноліток з Франції у матчі третього туру групового етапу юнацького Євро-2024. Зустріч закінчилася внічию з рахунком 2:2.

Таким чином, збірна України, що посіла друге місце в квартеті А у півфіналі зустрінеться з французькою командою, яка виграла свою групу В.

Ще на початку поєдинку Саймон Буабре вивів французький колектив уперед, після чого вони переважали іспанців, однак у другому таймі це змінилося.

Спочатку рахунок зрівняв Даніель Родрігес, а через кілька хвилин ще один м'яч у складі Іспанії забив Сімо.

Однак й іспанці не зуміли втримати перемогу і в кінці матчу Валентен Атангана Едоа зрівняв рахунок.

Євро-2024 U-19. Група В. Третій тур.

Іспанія – Франція – 2:2

Голи: Родрігес (65'), Сімо (74') – Буабре (13'), Едоа (90')

Півфінальні пари Євро-2024 U-19

25 липня

• Італія – Іспанія (16:00, Белфаст);
  • Франція – Україна (21:00, Белфаст).

Головний тренер нашої команди Дмитро Михайленко раніше відзначав, що очікує саме французів у півфіналі.

• Нагадаємо, що турнір приймає Північна Ірландія.
  • Національна збірна Іспанії нещодавно стала чемпіоном Європи, обігравши у фіналі Англію (2:1).