Соболь допоміг Брюгге розгромити колишню команду Шведа: відео суперголу українця зі штрафного

Переглядів 1758
Едуард Соболь. Фото: Google
Брюгге здобув переконливу перемогу над Мехеленом в десятому турі чемпіонату Бельгії. Команда Едуарда Соболя та Романа Яремчука тричі розписалася у воротах суперника.

Український захисник вийшов з перших хвилин та безпосередньо взяв участь у розгромі Мехелена. На 37-й хвилині Ферран Ютгла вивів чорно-синіх вперед, а по перерві своє слово сказав Соболь, який ідеальним ударом зі штрафного подвоїв перевагу чемпіонів Бельгії. Остаточний рахунок у матчі встановив Тейджон Бьюкенен на 86-й хвилині.

Відео першого голу Соболя в поточному сезоні можна переглянути на відео за цим посиланням.

Яремчук з'явився на полі на 59-й хвилині, замінивши Антоніо Нусу. Але за півгодини на полі так і не відзначився результативними діями. Фінальний свисток зафіксував перемогу Брюгге з рахунком 3:0.

Брюгге з 22-ма очками посідає третє місце у чемпіонаті Бельгії. Мехелен, за який ще нещодавно грав Мар'ян Швед, розташувався в нижній частині таблиці.

Свій наступний матч Чорно-сині проведуть 4 жовтня проти Атлетіко в Лізі чемпіонів.

Раніше ми писали про емоційну реакцію Олександра Зінченка на перемогу Арсеналу над Тоттенгемом (3:0).