Соболь зіграв за Генк у переможному матчі: команда українця посідає третє місце в чемпіонаті Бельгії

Переглядів 170
Едуард Соболь. Фото: Генк
28-річний український легіонер Генка Едуард Соболь взяв участь у поєдинку чемпіонату Бельгії проти Антверпена. Команда українця здобула виїзну вікторію з рахунком 1:0.

Шостого квітня український захисник Едуард Соболь зіграв за Генк проти Антверпена в матчі другого туру чемпіонського раунду Ліги Жюпіле.

28-річний українець вийшов на поле на 86 хвилині та не дозволив опонентам зрівняти рахунок. У підсумку Генв втримав переможний рахунок 1:0. Єдиним голом у цій зустрічі відзначився на 43 хвилині Ануар Аіт-Ель-Хадж.

Протягом десяти хвилин ігрового часу Соболь п’ять разів торкнувся м'яча, віддав два точні паси із трьох та виконав одне перехоплення.

Портал статистики Sofascore оцінив гру Едуарда балом 6,9.

• У поточній кампанії Соболь зіграв за Генк дев’ять матчів.
  • Після цього поєдинку команда українця з 30 очками посідає третє місце в турнірній таблиці чемпіонського раунду Ліги Жюпіле. У другого Андерлехта та першого Уніона Сен-Жилуа по 35 балів у активі.
  • Наступний матч Генк зіграє проти Серкль Брюгге 13 квітня.