«Така світова практика існує»: росія вважає, що ФІФА має прийняти до свого складу анексовані території України

Переглядів 5766
Віктор Глухенький Віктор Глухенький
1 голос
«Така світова практика існує»: росія вважає, що ФІФА має прийняти до свого складу анексовані території України
Типові фанати збірної росії. Фото: Google
Колишній президент московських Локомотива та Торпедо Ілля Геркус впевнений, що Міжнародна федерація футболу має включити до свого складу асоціації так званих «ЛНР» та «ДНР».

Ілля Геркус поділився своєю максимально божевільною фантазією на широкий загал. Путінніст ледь не ствердно заявив, що  ФІФА має включити до свого складу асоціації так званих «ЛНР» та «ДНР», а також тимчасово окупованих Херсонської та Запорізької областей України. 

Функціонер назвав це ідеальним планом для росії. Додавши, що російському футбольному союзу необхідно розвивати спорт на тимчасово окупованих територіях України.

«Розвивати футбол у нових регіонах – правильно, що окремо від РФС – теж правильно, мабуть. 

В ідеалі їх варто зробити окремими членами ФІФА, створювати федерацію футболу на прикладі Гонконгу, Гібралтару, Фарерських островів. Така світова практика існує», – сказав Геркус в інтерв’ю пропагандистському телеканалу «Матч ТВ». 

  • 10 жовтня Виконком УЄФА під час свого засідання не зміг знайти технічне рішення, яке б дозволило російським збірним повернутися в міжнародний футбол.
  • Кількома тижнями раніше стало відомо, що УЄФА мала намір допустити до змагань під своєю егідою молодіжні команди збірної росії U-17: хлопчачу та дівочу. 
  • 4 жовтня, з'явилась інформація, що ФІФА розглядає скасування повної заборони для збірних росії на участь у міжнародних турнірах.
  • З початком повномасштабної війни в Україні всі клуби і збірні держави-агресора були відсторонені від міжнародних турнірів під егідою УЄФА і ФІФА.