«Ти фашист‎»: екстренер Динамо та збірної України пояснив, чому ненавидить росіян – відверта заява фахівця

Переглядів 3952
Артем Жилінський Артем Жилінський
1 голос
«Ти фашист‎»: екстренер Динамо та збірної України пояснив, чому ненавидить росіян – відверта заява фахівця
Йожеф Сабо. Фото: Google
Колишній головний тренер національної збірної України та київського Динамо Йожеф Сабо заявив, що він негативно ставився до росіян ще за часів СРСР, адже вони називали його фашистом.

Ще коли Йожеф Сабо виступав за київське Динамо він ненавидів росіян, адже вони називали його фашистом.

«Коли я грав у Динамо Київ – чому я їх ненавидів? Вони мене під час гри називали «фашистом». Ми грали проти Спартака. Вони говорили «фашист». Добре, якби говорили «гуцул» і таке інше, а то казали: «Ти фашист» (Сабо етнічний угорець. Угорщина під час Другої світової була союзником Німеччини, – прим. «УФ»).

Також екстренер Динамо поділився своїми думками щодо війни в Україні та зазначив, що не можна йти на жодні перемовини із росіянами.

«Я своїм онукам кажу і буду, поки живий, говорити: «З росіянами ніяких переговорів». Їх треба до чортової матері виганяти. Якщо не вбивати – вигнати та заборонити з ними мати торгові якісь справи», –  розповів Сабо в інтерв'ю журналісту Дмитру Гордону.

  • Сабо за час професійної кар'єри захищав кольори ужгородського Спартака, київського та московського Динамо і луганської Зорі.
  • У якості тренера Йожеф Йожефович працював на чолі Зорі, київського СКА, Дніпра, столичного Динамо та національної збірної України.