«‎Ввели б війська - інша справа!»: легенда Динамо – про підтримку України Заходом і готовність воювати на фронті

Переглядів 578
Артем Жилінський Артем Жилінський
5 голосів
«‎Ввели б війська - інша справа!»: легенда Динамо – про підтримку України Заходом і готовність воювати на фронті
Йожеф Сабо. Фото: Google
Колишній тренер київського Динамо Йожеф Сабо прокоментував західну допомогу партнерів України та заявив про готовність взяти до рук зброю, щоб захищати країну.

Екснаставник Динамо Йожеф Сабо заявив, що західні партнери мали б відправити свої війська до України, а замість цього сюди приїжджають політики. Також він не розуміє людей, які тікають із України.

«В Україну приїжджають високопоставлені західні політики, вони нас підтримують, але треба більше. Ввели б війська – інша річ! У нас не вистачає людей. Дуже багато хто просто втік з України, тонуть у Тисі. Ялинки-палиці! Я цього не розумію».

Сабо зазначив, що готовий до всього, тому і не тікає з України. Він заявив, що не мав навіть такої думки, адже готовий захищати країну.

«Ну як можна кинути у скруту свою батьківщину? Я з початку повномасштабної війни сиджу у Києві. Будь, що буде, я готовий до всього! Але в мене й на думці не було кудись бігти, хоча мені пропонували. Я на добу лише можу на Закарпатті з'їздити, відвідати могили батьків та братів. Все!

Навіть якби ця сволота російська зайшла до Києва, я б нікуди не поїхав. Нехай мені дадуть зброю – воюватиму. Стріляти я вмію. Я свою країну до останнього захищатиму», – заявив Сабо для Fanday.net.

  • Сабо за час професійної кар'єри захищав кольори ужгородського Спартака, київського та московського Динамо і луганської Зорі.
  • У якості тренера Йожеф Йожефович працював на чолі Зорі, київського СКА, Дніпра, столичного Динамо та національної збірної України.