Товариські матчі клубів УПЛ: Чорноморець, Олександрія та Кривбас зіграли проти африканців, болгар та поляків

Переглядів 535
Тренування Кривбаса на зборах в Іспанії. Фото: ФК Кривбас
Клуби української Прем'єр-ліги продовжують підготовку до поновлення розіграшу чемпіонату й активно грають товариські матчі на навчально-тренувальних зборах. Кривбас та Олександрія сьогодні, 21 січня, перемогли, а Чорноморець програв.

Одеський Чорноморець продовжує збирати поразки! «Моряки», які напередодні були биті Дрітою з Косово (1:3), сьогодні отримали ще більш болючий удар від Гелаксі, але не того, що з американського Лос-Анджелеса, а з Південно-Африканської Республіки.

Підопічні Романа Григорчука геть розсипалися у другому таймі пропустивши чотири голи.

Нагадаємо, що 16 січня «моряків» переграв угорський Уйпешт (3:1), а в першій товариській грі року Чорноморець мінімально обіграв румунський Петролул (1:0).

Товариський матч

Чорноморець (Україна) – Гелаксі (ПАР) 0:4 (0:0)

Склад Чорноморця: Білик, Гучек, Ситников, Данилюк, ГНП, Ухань, Хадіда, Бойчук, Ієде, Присяжнюк, Голуб

Голи: Селебелесе, 48, 74, Мбунджана, 83, 86.

Натомість Олександрія розпочала з тріумфу. У першому матчі року підопічні Руслана Ротаня переграли одного з грандів болгарського футболу Левські.

Один з голів до свого активу записав зимовий новачок Олександрії Денис Костишин.

Левскі (Болгарія) – Олександрія (Україна) 1:2 (1:1)

Голи: Рікардіньо, 39 – Шулянський, 45, Костишин, 62.

Впевнену за рахунком перемогу святкував і лідер УПЛ Кривбас. Хлопці Юрія Вернидуба не змусили свого наставника нервувати і насухо переграли польський П'яст Глівіце, забивши два голи на самому початку тайму номер два.

Запалювали африканські легіонери Кривбаса Даніел Соса та Жан-Морель Пое.

Кривбас – П’яст Глівіце 2:0 (0:0)

Голи: Соса 47, Пое, 48.