У Коломойського з’явився шанс вийти з СІЗО: подробиці чергового рішення суду щодо олігарха

Переглядів 350
Віктор Глухенький Віктор Глухенький
1 голос
У Коломойського з’явився шанс вийти з СІЗО: подробиці чергового рішення суду щодо олігарха
Ігор Коломойський. Фото: Google
Колишній президент Дніпра Ігор Коломойський продовжить перебувати під вартою (в СІЗО) щонайменше до 2 березня, але останнім рішенням суду було зменшено розмір застави з 3,9 до 2,65 млрд грн.

Шевченківський райсуд Києва залишив українського бізнесмена-олігарха та експрезидента Дніпра Ігоря Коломойського під вартою до 2 березня, але суттєво зменшив розмір застави – з 3,9 до 2,65 млрд грн.

Відповідне рішення було ухвалено на засіданні від 22 січня. Також суд відмовив у проханні про передачу Коломойського на поруки. Про це повідомили журналісти «Суспільного».

Прокурори клопотали про продовження утримання Коломойського у СІЗО на час проведення досудового розслідування.

Водночас адвокати наполягали на зміні запобіжного заходу з варти на домашній арешт у селі Микільське-на-Дніпрі Дніпропетровської області, зокрема через незадовільний стан здоров'я Коломойського.

  • 25 вересня 2023 року Київський апеляційний суд не задовольнив апеляцію на арешт олігарха Ігоря Коломойського та залишив без змін запобіжний захід: тримання під вартою та заставу в розмірі 3,89 мільярдів гривень.
  • Коломойському вже оголосили декілька підозр: щодо заволодіння 9,2 мільярдами гривень «ПриватБанку» та щодо легалізації коштів, частина з яких перераховувалася на ТОВ «ФК Дніпро».
  • Встановлено, що впродовж 2013-2020 років Коломойський легалізував понад півмільярда гривень шляхом їх виводу за кордон, використовуючи при цьому інфраструктуру підконтрольних банківських установ.
  • 27 жовтня 2023 року Шевченківський районний суд Києва продовжив термін перебування під вартою Ігоря Коломойського ще на місяць, до 2 грудня включно.
  • 28 листопада 2023, стало відомо, що Коломойський залишиться в СІЗО щонайменше до 24 січня 2024 року з альтернативною у вигляді внесення застави в розмірі 3 мільярдів 712 тисяч гривень.
X