«Вирішити це питання неможливо»: Коломойський знайшов поважну причину та вимагає звільнити його

Переглядів 475
Артем Жилінський Артем Жилінський
1 голос
«Вирішити це питання неможливо»: Коломойський знайшов поважну причину та вимагає звільнити його
Ігор Коломойський. Фото: Google
Український бізнесмен Ігор Коломойський відправив відкрите звернення генеральному прокурору Андрію Костіну, в якому висловлює свої вимоги щодо своєї справи.

Ігор Коломойський вважає, що відбувається беззаконня щодо нього під час розгляду його справи. Тому бізнесмен і звернувся до Костіна.

«Звернутися до вас з відкритим зверненням мене змушують обставини та атмосфера кричущого порушення норм законодавства, конституційних та процесуальних прав, що утворилася навколо розслідування Бюро економічної безпеки кримінального провадження стосовно мене».

Експрезидент Дніпра поділився станом свого здоров’я та зазначив, що воно погіршується. Коломойський вимагає, щоб із цим питанням йому допомогли належним чином.

«Стан мого здоров'я погіршується, в умовах слідчого ізолятора вирішити це питання неможливо. Але чого я не можу збагнути, невже на підставі цих сміхотворних підозр я вже настільки небезпечний, що мені відмовляють у праві на отримання належної медичної допомоги? Що має статися для того, щоб мені її надали належним чином?» — написав Коломойський.

  • 25 вересня Київський апеляційний суд не задовольнив апеляцію на арешт олігарха Ігоря Коломойського та залишив без змін запобіжний захід: тримання під вартою та заставу в розмірі 3,89 мільярдів гривень.
  • Коломойському вже оголосили декілька підозр: щодо заволодіння 9,2 мільярдами гривень «ПриватБанку» та щодо легалізації коштів, частина з яких перераховувалася на ТОВ «ФК Дніпро».
  • Встановлено, що впродовж 2013-2020 років Коломойський легалізував понад півмільярда гривень шляхом їх виводу за кордон, використовуючи при цьому інфраструктуру підконтрольних банківських установ.
  • 27 жовтня Шевченківський районний суд Києва продовжив термін перебування під вартою Ігоря Коломойського ще на місяць, до 2 грудня включно.