«Він буде співпрацювати зі слідством»: Циганик попросив відпустити Коломойського з СІЗО

Переглядів 1156
Віктор Глухенький Віктор Глухенький
2 голоси
«Він буде співпрацювати зі слідством»: Циганик попросив відпустити Коломойського з СІЗО
Ігор Коломойський. Фото: Google
Журналіст та телеведучий Ігор Циганик знову виступив на засіданні Київського апеляційного суду. Коментатор просив, щоб олігарха, неофіційного власника СК Дніпро-1 Ігоря Коломойського, випустили з СІЗО.

Ігор Циганик виступив на засіданні Київського апеляційного суду, вкотре прохаючи за одіозного бізнесмена Ігоря Коломойського. Цього разу коментатор навіть заявив, що готовий забезпечити появу у суді Коломойського на наступних слуханнях, якщо його випустять з СІЗО.

«Я знайомий з Ігорем Валерійовичем з 2004 року. Знаю дуже добре його сім'ю, його родину, його відповідальність перед родиною, відповідальність перед країною, особливо у 2014 році, коли він дуже сильно допоміг нам.

Я маю всі його контакти, знаю, де він живе, маю його мобільний телефон. Готовий забезпечити його появу в суді при першій вимозі. Я зрозумів, що він буде співпрацювати зі слідством», – сказав з-поміж іншого Циганик.

Але ні до прохань Циганика, ні до адвокатів Коломойського судді не дослухалися – суд продовжив утримання Ігоря Коломойського під вартою до 2 грудня 2023 року з можливістю внесення застави у розмірі 3 млрд 891 млн гривень. 

  • 25 вересня Київський апеляційний суд не задовольнив апеляцію на арешт олігарха Ігоря Коломойського та залишив без змін запобіжний захід: тримання під вартою та заставу в розмірі 3,89 мільярдів гривень.
  • Коломойському вже оголосили декілька підозр: щодо заволодіння 9,2 мільярдами гривень «ПриватБанку» та щодо легалізації коштів, частина з яких перераховувалася на ТОВ «ФК Дніпро».
  • Встановлено, що впродовж 2013-2020 років Коломойський легалізував понад півмільярда гривень шляхом їх виводу за кордон, використовуючи при цьому інфраструктуру підконтрольних банківських установ.
  • 27 жовтня Шевченківський районний суд Києва продовжив термін перебування під вартою Ігоря Коломойського ще на місяць, до 2 грудня включно.