«У підсумку я і дідусь отримали на горіхи»: Настя Кварцяна розказала, як завершилася її кар'єра в футзалі

Переглядів 1006
Віктор Глухенький Віктор Глухенький
1 голос
«У підсумку я і дідусь отримали на горіхи»: Настя Кварцяна розказала, як завершилася її кар'єра в футзалі
Анастасія Кварцяна. Фото: Інстаграм
Фітнес-тренер жіночою команди харківського Металіста 1925 ЖФК Житлобуд-1 та онука культового тренера луцької Волині Віталія Кварцяного, Анастасія, розповіла про дитячо-юнацькі спроби у спорті.

Анастасія Кварцяна розповіла, що дідусь Віталій з малку привчав її до спорту. Дівчина навіть могла стати професійною футболісткою чи футзалісткою, але... Не склалося. З незалежних від неї причин.

«Мені було років 11. Дідусь знав моє захоплення і відвів мене на футзал, тому що в Луцьку не було великого футболу для дівчат.

Мама та бабуся були проти мого захоплення, вони думали, що я ходжу на великий теніс». 

Однак аферу Насті та Віталія Кварцяного швидко викрили.

«В сумку для тенісу я складала бутси, щитки для футзалу. В один прекрасний момент, мама вирішила розібрати цю сумку і побачила, що там знаходиться. У підсумку я і дідусь отримали на горіхи.

Ось так мою футбольну кар’єру швидко закрили і мене віддали на фітнес», –  розповіла Кварцяна в інтерв’ю «Українському футболу».

  • Жіноча команда харківського Металіста 1925 ЖФК Житлобуд-1 за підсумками 11-ти турів, перший етап, посіла четверту сходинку в жіночому чемпіонаті України (Вища ліга).
  • На другому етапі чемпіонату України (чемпіонська група) за нагороди національної першості харків'янки будуть змагатися з дівчатами із Кривбаса, Ворскли, Колоса, Шахтаря та Ладомира. 
  • Житлобуд-1 є десятиразовим чемпіоном України серед жінок: 2006, 2008, 2011, 2012, 2013, 2014, 2015, 2018, 2019, 2021.