Українець вирвав нічию на 90+6-й хвилині: відео голу захисника у чемпіонаті Португалії

Переглядів 332
Орест Лебеденко. Фото: ФК Візела
Захисник Візели Орест Лебеденко відзначився голом у матчі португальського чемпіонату проти Ешторіла. Українець вирвав для своєї команди нічию.

У 23-му турі португальської ліги відбулася зустріч між командами Візела та Ешторіл, 25 лютого, яка завершилася з рахунком 3:3.

У першому таймі господарі поля забили два голи, обидва на рахунку Семюеля Ессенде. У другій половині гри Ешторіл зумів відповісти трьома голами:

• Маркес - 83 хвилина;
  • Вінісіус Заночело - 85-та хвилина;
  • Гітан - 90+3.

Проте український захисник Візели Орест Лебеденко зміг забити в останню хвилину компенсованого часу (90+6), врятувавши свою команду від поразки та вирвавши нічию.

▶️Переглянути гол Ореста Лебеденка можна в телеграм-каналі FanDay

Після закінчення гри статистичний ресурс WhoScored оцінив виступ Лебеденка на 7.6 балів.

• На даний момент Візела займає 18-те місце в таблиці ліги з 17 очками, у той час, як Ешторіл розташовується на 15-му рядку з 22-ма балами в активі.
  • Лебеденко провів 17 матчів цього сезону, у яких записав на свій рахунок один гол та один асист.