Українське дербі у Чемпіоншипі: Русин у складі Сандерленда зіграв у нічию з командою Кухаревича

Переглядів 891
Джамал Лоу. Фото: Google
У поєдинку 15-го туру англійського Чемпіоншипу Свонсі та Сандерленд зіграли в безрезультативну нічию (0:0). Назарій Русин зіграв 56 хвилин, Микола Кухаревич не потрапив у заявку на матч.

Нападник Свонсі Микола Кухаревич через травму вибув аж до Різдва і дивився за грою свого співвітчизника Назарія Русина, який розпочав гру зі старту, з трибун.

Гра середняків Чемпіоншипу голами не потішила, а єдине, чим виокремився в ній українець Русин, стала картка кольору футболок національної збірної. Жовту Назарій дістав ще в першому таймі, а на 56-й хвилині гри колишній гравець луганської Зорі пішов відпочивати, поступившись місцем на полі Алексу Прічарду.

Перемогу Свонсі міг принести Джамал Лоу, але ямаєць не зміг реалізувати пенальті.

WhoScored поставив українцю найгіршу оцінку серед всіх гравців Сандерленду – 5.9.

Англія. Чемпіоншип

15-й тур

Свонсі – Сандерленд 0:0 (0:0)

• Після мирової у Вельсі Сандерленд має в активі 23 очки та посідає восьму сходинку в турнірній таблиці англійського Чемпіоншипу.
  • Свонсі наразі перебуває на 13 щаблі: 19 залікових балів.
  • В наступному турі Русин та компанія вдома прийматимуть Бірмінгем. Поєдинок заплановано на 11 листопада. Початок гри о 14:30.
  • «Лебеді» в турі під номером 15-ть полетять на виїздну гру з Іпсвічем. Поєдинок заплановано на 11 листопада. Початок гри о 17:00.
  • Назарій Русин в поточному сезоні зіграв за Сандерленд в семи поєдинках: без результативних дій.
  • Микола Кухаревич провів десять поєдинків за Свонсі в усіх турнірах: один гол.