«Український маестро»: реакція фанатів Арсенала на феноменальний гол Зінченка в ворота Бернлі

Переглядів 3707
Олександр Зінченко. Фото: Getty Images
У суботу, 11 листопада, у поєдинку 12-го туру англійської Прем'єр-ліги лондонський Арсенал на своєму полі впевнено обіграв Бернлі з рахунком 3:1.

Український захисник Арсенала Олександр Зінченко вийшов у стартовому складі господарів і провів на полі 90 хвилин ігрового часу, забивши свій перший гол у сезоні.

Відео голу Олександра Зінченка дивіться у нашому телеграм-каналі

Українець на 74-й хвилині першим опинився на підбиранні після розіграшу кутового та влучно пробив у стрибку ножицями. Фанати «канонірів» відреагували на результативну гру Зінченка.

Pauliegtulsa: «Зінченко був готовий до успіху. Чудова гра і чудовий гол».

Ceebad: «Зінченко настільки хороший на половині поля, що я хочу, щоб він більше грав у півзахисті».

Adedamola: «Зінченко був дійсно хороший, продемонструвавши, чому він був ключовим гравцем минулого сезону».

hhuy2403: «Український маестро Олександр Зінченко демонструє чистий клас феноменальним ударом».

Luantha: «Зінченко забив стільки ж голів, скільки Рашфорд, Антоні, Санчо, Гаранчо, Хойлунд та Мартіаль разом узяті».

AfcBanks_: «Зінченко дійсно відреагував на критику з боку агресивних вболівальників в останніх іграх».

• 26-річний Зінченко провів у поточному сезоні 16 матчів у всіх турнірах і забив один м’яч.
  • Арсенал зіграв 12 поєдинків, набрав 27 очок і вийшов на друге місце в АПЛ. Манчестер Сіті має стільки ж залікових пунктів за однієї гри в запасі та випереджає «канонірів» за різницею м'ячів.
  • У наступному турі команда Артети зіграє 25 листопада на виїзді проти Брентфорда, у складі якого виступає український півзахисник Єгор Ярмолюк.