Українського арбітра з вокзалу забрали в ТЦК: журналіст розповів, чим завершилася історія

Переглядів 4891
Артем Жилінський Артем Жилінський
4 голоси
Українського арбітра з вокзалу забрали в ТЦК: журналіст розповів, чим завершилася історія
Володимр Звєров. Фото: Google
Спортивний журналіст Володимир Звєров повідомив про нещодавній випадок, коли працівники ТЦК затримали арбітра ПФЛ, який прямував обслуговувати матч в Одесі.

Володимир Звєров заявив, що нещодавно один рефері приїхав до Одеси, щоб відпрацювати матч аматорських команд, але арбітра на вокзалі зустріли представники ТЦК та забрали до військкомату.

«Арбітр ПФЛ (арбітр, який працює у Першій у Другій лігах України), приїхав до Одеси. Він їхав судити матч аматорів. Його зустріли в Одесі на вокзалі ТЦК та забрали. Декілька днів він провів з ними у військкоматі і згодом його відпустили. Він зараз уже вдома, але історія стала прецедентом, про який уже говорять в Українській асоціації футболу».

Журналіст розповів, що судді не мають жодної броні від мобілізації та навіть не мають можливості її отримати. Арбітри вже почали ставити питання УАФ щодо цього. 

«Арбітри у нас не мають броні від мобілізації. Вони не мають взагалі жодної потенційної можливості отримати броню від УАФ, тому що вони не є співробітниками цієї організації. Вони – ФОП, просто співпрацюють із УАФ.

Ця ситуація зараз напружує багатьох арбітрів. Навряд чи це стосуватиметься арбітрів УПЛ. Але арбітри Першої та Другої ліги зараз ставлять багато запитань своєму керівництву».

Звєров зазначив, що влітку керівництву УАФ доведеться приймати якісь рішення щодо цього питання та проводити  консультації.

«І взагалі щодо їхнього статусу. 300 арбітрів загалом у всіх українських лігах. Якщо арбітрів мобілізують, потрібно буде шукати нових людей, нових арбітрів, а де? У міжсезоння, у тому числі керівництву УАФ, потрібно десь проводити якісь консультації, приймати якісь рішення та глобально ставити питання, що робити далі із футболом», – заявив Звєров у своїй авторській передачі.

Наші колеги із Sport-express.ua зробили інтерв’ю з наставником першолігового Хуста Володимиром Циткіноим про подробиці зникнення його підопічного Миколи Сираша, якого забрали представники ТЦК.

  • Сираш є вихованцем Зірки з Кропивницького. Поточний сезон він розпочав у складі Чернігова, але взимку перебрався до Хуста.
  • В поточному сезоні оборонець провів 25 поєдинків у всіх офіційних турнірах (за Хуст та Чернігів): без результативних дій.