«‎Усе має бути відкритим та зрозумілим»: Монзуль назвала свої завдання на посаді главі комітету арбітрів УАФ

Переглядів 100
Артем Жилінський Артем Жилінський
0 голосів
«‎Усе має бути відкритим та зрозумілим»: Монзуль назвала свої завдання на посаді главі комітету арбітрів УАФ
Катерина Монзуль. Фото: УПЛ
Катерина Монзуль, голова комітету арбітрів Української асоціації футболу, поділилася досвідом свого старту на новій посаді та розповіла про зміни, які встигла впровадити.

Катерина Монзуль заявила, що її головною ціллю на посаді голови комітету арбітрів УАФ є покращення якості суддівства. Також вона пояснила, що мала на увазі, коли говорила про прозорість суддівського корпусу.

«Першим кроком після мого призначення головою комітету арбітрів УАФ стала зміна складу комітету. Що стосується реформи арбітражу, то наша основна мета – це покращення якості арбітражу та прозорість у роботі комітету.

Говорячи про прозорість, я маю на увазі формування списків арбітрів у різних лігах, процедури призначення на матчі та тестування арбітрів. Усе має бути відкритим та зрозумілим – як для самих арбітрів, так і для футбольної спільноти», – сказала Монзуль для УАФ.

  • Нагадаємо, що рішенням Виконкому Української асоціації футболу від 20 лютого 2024 року головою Комітету арбітрів УАФ було призначено відому арбітриню Катерину Монзуль.
  • На цій посаді пані Монзуль замінила італійського фахівця Лучано Лучі.