В Чемпіоншипі пройшло українське дербі: один з «синьо-жовтих» гравців не вийшов, але здобув виїзну перемогу

Переглядів 409
Владислав Лютостанський Владислав Лютостанський
Назарій Русин. Фото: Getty Images
У матчі 34-го туру англійського Чемпіоншипу Сандерленд приймав Свонсі. Команда Миколи Кухаревича святкувала перемогу над колективом Назарія Русина (2:1).

У суботу, 24 лютого, Сандерленд приймав Свонсі у матчі 34-го туру англійського Чемпіоншипу. Команда Назарія Русина протистояла колективу Миколи Кухаревича.

Вже у першому таймі бразильський нападник Рональд забезпечив комфортну перевагу своїй команді, оформивши дубль у воротах Ентоні Паттерсона.

Господарі зуміли відповісти лише одним голом вже наприкінці поєдинку: гол в активі захисника Люка О'Ніна.

• Русин вийшов у стартовому складі Сандерленду та провів на полі 72 хвилини, перш ніж бути заміненим.
  • Кухаревич увесь поєдинок провів на лаві для запасних Свонсі.

Фінальний свисток головного арбітра матчу Кейта Страуда зафіксував перемогу Свонсі над Сандерлендом в «українському» дербі.

Чемпіоншип. 34-й тур

Сандерленд – Свонсі – 1:2 (0:2)

Голи: О'Нін, 77 – Рональд, 19, 28

• Сандерленд після цієї поразки перебуває на 10 місці Чемпіоншипу, водночас Свонсі займає 17 сходинку турнірної таблиці.
  • Русин цього сезону провів 19 матчів за Сандерленд: два голи, один асист.
  • Кухаревич у поточній кампанії забив один гол у 13 матчах за Свонсі.