Ванат очолює рейтинг Ла Ліги за важливим показником: яке досягнення підкорилося форварду Жирони
Яке досягнення підкорилося Ванату?
Український нападник Жирони Владислав Ванат утримує лідерство у чемпіонаті Іспанії за показником точності ударів. Про це свідчать дані статистичного порталу FBREF.
Важливо! В останньому поєдинку Жирони в рамках Ла Ліги проти Еспаньйола Владислав Ванат відзначився дублем, реалізувавши два пенальті.

Владислав Ванат. Фото: Жирона
За інформацією джерела, 70,6 відсотка ударів футболіста збірної України досягають воріт. З таким результатом 24-річний форвард посідає перше місце у лізі, випереджаючи представника Барселони Руні Барджи.
У топ-10 рейтингу також є ще один українець. Вінгер Жирони Віктор Циганков розташувався на восьмому рядку з показником точності ударів 58,8 відсотка.
Рейтинг футболістів Ла Ліги за влучними ударами в площину воріт:
- Владислав Ванат (Жирона) – 70,0%
- Руні Барджи (Барселона) – 69,2%
- Альфон (Севілья) – 63,6%
- Гонсало Гарсія (Реал Мадрид) – 62,5%
- Тьяго Алмада (Атлетіко) – 61,5%
- Вілліот Тео Сведберг (Сельта) – 60,0%
- Карлос Солер (Реал Сосьєдад) - 60,0%
- Віктор Циганков (Жирона) – 58,8%
- Александер Сорлот (Атлетіко) – 56,3%
- Алекс Беренгер (Атлетік) – 56,0%
Яке місце посідає Ванат серед українців за кількістю голів в чемпіонаті Іспанії?
Форвард Жирони Ванат зробив вагомий внесок у перемогу каталонського клубу над Еспаньйолом з рахунком 2:0 у стартовому поєдинку 20-го туру Ла Ліги, відзначившись дублем.
Найкращий бомбардир УПЛ останніх сезонів лише за півроку виступів в Іспанії зумів увійти до трійки найрезультативніших українських футболістів в історії чемпіонату країни.
Рейтинг голів українців у Ла Лізі наразі виглядає так:
- 24 – Артем Довбик (Жирона)
- 17 – Віктор Циганков (Жирона)
- 7 – Владислав Ванат (Жирона)
- 5 – Артем Кравець (Гранада)
- 4 – Євген Коноплянка (Севілья)
- 3 – Роман Яремчук (Валенсія)
- 1 – Сергій Погодін (Меріда)
- 1 – Олександр Яковенко (Малага)
Як грає Ванат цього сезону?
У поточному сезоні Владислав Ванат провів за каталонців 19 матчів, у яких забив вісім голів та віддав одну результативну передачу.
Контракт українського нападника з Жироною розрахований до кінця червня 2030 року, а Transfermarkt оцінює футболіста збірної України в 15 мільйонів євро.
Раніше Ванат відреагував на перемогу Жирони над Еспаньйолом, а також місцевий журналіст порівняв виступ українця з грою Артема Довбика.