«‎Відчув на собі силу удару Хабі Алонсо»: українець поділився подробицями тренування в Баєрі

Переглядів 340
Артем Жилінський Артем Жилінський
1 голос
«‎Відчув на собі силу удару Хабі Алонсо»: українець поділився подробицями тренування в Баєрі
Олександр Петренко. Фото: Баєр
Український голкіпер леверкузенського Баєра Олександр Петренко розповів про перші тренування із дорослою командою «фармацевтів» та удари Хабі Алонсо.

Олександр Петренко розповів, як себе поводить головний тренер Баєра Хабі Алонсо разом із командою. Українець зазначив, що фахівець полюбляє тренуватися із гравцями.

«У тренувальному процесі Хабі дуже енергійний, дуже допомагає гравцям, постійно зупиняє тренування, щоби підійти щось підказати. Він додає багато поглядів на гру, футбол. Навіть грає із нами».

Також голкіпер згадав свої перші тренування із дорослою командою Баєра, заявивши, що мав честь відбивати удари Хабі Алонсо.

«Коли я вперше був на тренуванні із основною командою, мені було страшно. Це були мої перші тренування з основною командою у кар'єрі. Мені здається, я перший відчув на собі силу удару Хабі Алонсо. Коли завершується тренування, деякі футболісти залишаються, щоби відпрацювати удари. 

Хабі Алонсо також залишається і завжди приєднується. Зазвичай воротарі, як Лукаш Градецький просто йдуть з тренування, а залишаються ті, хто менше грають. Тому мені припадала найбільша кількість ударів», – заявив Петренко для Tribuna.

  • Петренко вихованець донецького Шахтаря та київського Динамо.
  • Після початку повномасштабного вторгнення РФ в Україну перебував у системі угорської Кішварди, а у серпні 2022 року перейшов у Байєр.
  • Влітку цього року головний тренер Баєра Хабі Алонсо залучив 16-річного українського воротаря до тренувань з першою командою.