Відео феєрії Коваленка у чемпіонаті Італії: українець забив за Емполі у другому матчі поспіль

Переглядів 8346
Віктор Коваленко святкує гол. Фото: Getty Images
Український півзахисник Емполі Віктор Коваленко продовжує запалювати у чемпіонаті Італії. Хавбек забив у другому матчі поспіль і майже врятував свою команду.

У неділю, 26 листопада, Емполі вдома зіграв матч 13-го туру італійської Серії А проти Сассуоло, який закінчився поразкою господарів із рахунком 3:4.

Український півзахисник Віктор Коваленко вийшов на поле на 70-й хвилині зустрічі та майже врятував свою команду від втрати трьох очок.

На 86-й хвилині ексхавбек донецького Шахтаря вчасно опинився у штрафному майданчику Сассуоло та вміло відправив м'яч у сітку воріт Андреа Консільї, зрівнявши рахунок.

▶️Відео голу Коваленка дивіться в нашому телеграм-каналі

*Пізніше Серія А переписала гол Віктора на автогол захисника гостей Матіаса Віньї.

На жаль для Коваленка його команді не вдалося втримати цей результат і вже у доданий час Доменіко Берарді приніс гостям перемогу.

Серія А. 13-й тур.

Емполі – Сассуоло – 3:4

Голи: Капуто (3'), Фаццині (25'), Вінья (86' автогол) – Пінамонті (9'), Енріке (20'), Берарді (66' пен, 90+2')

• Зазначимо, що українець забиває вже у другому поспіль турі Серії А – в минулому матчі неймовірний гол Віктора на останніх хвилинах приніс Емполі перемогу над Наполі (1:0).
  • Коваленко виступає за команду Ауреліо Андреаццолі на правах оренди з Аталанти. Його угода з бергамасками розрахована до 2025 року.
  • Загалом, в нинішньому сезоні українець вийшов на поле вже у п'яти матчах Серії А та забив два голи.
  • Емполі йде на 18 місці в турнірній таблиці чемпіонату Італії, маючи 10 очок за 13 турів.
  • В наступному матчі другого грудня команда Коваленка на виїзді зустрінеться з Дженоа Руслана Малиновського.