Вінгер Динамо став чемпіоном європейської країни: який внесок зробив чемпіон світу у тріумф своєї команди

Переглядів 888
Георгій Цитаїшвілі. Фото: Динамо Батумі
Під керівництвом українського тренера Андрія Демченка футбольний клуб Динамо Батумі став чемпіоном Грузії. У 34-му турі чемпіонату команда здобула перемогу на своєму полі над Телаві з рахунком 3:0.

У п'ятницю, 25 листопада, команда Динамо (Батумі) під керівництвом тренера Андрія Демченка забезпечила собі титул чемпіона Грузії, здолавши у 34-му турі вдома Телаві з рахунком 3:0.

На 24-й хвилині зустрічі Іраклі Бідзінашвілі відкрив рахунок із передачі Володимира Мамучашвілі. На 43-й хвилині Мамучашвілі не зміг подвоїти перевагу своєї команди, не реалізувавши пенальті.

Однак у другому таймі Динамо виправило помилку. На 54-й хвилині Гіоргі Зорія забив другий гол після передачі Георгія Цитаїшвілі, орендованого у київського Динамо.

У компенсований час на 90+1 хвилині точку в матчі поставив гол Цотне Пацація.

Динамо (Батумі) – Телаві – 3:0

Голи: Бідзінашвілі, 24, Зарія, 54, Пацація, 90+1