Вірменія зіграла внічию з Вельсом: у команди Петракова мало шансів на те, щоб вийти на Євро

Переглядів 1057
Олександр Петраков. Фото: Google
Підопічні Олександра Петракова мають практично теоретичні шансі на те, аби потрапити на чемпіонат Європи. Для цього хорвати мають не перемогти латвійців та поступитися вірменам, а Туреччині потрібно здолати Вельс.

18 листопада в рамках відбіркового циклу чемпіонату Європи збірна Вірменії під керівництвом Олександра Петракова зустрічалася на своєму полі з Вельсом.

Основні події цієї зустрічі відбулися в першому таймі. Спочатку вірмени вийшли вперед після голу Лукаса Селараяна на п'ятій хвилині. Але уже перед самою перервою на 45+2 хвилині валійці відігралися після автоголу Наіра Тікнізяна.

У другій половині поєдинку голів не було, а тому зустріч завершилася внічию 1:1.

Конкуренти Вірменії, а саме Латвія та Хорватія свій поєдинок розпочнуть сьогодні о 19:00.

• На даний момент у групі D ситуація така: лідирує з 16 очками Туреччина, другим із 11 балами іде Вельс, у третьої Хорватії десять пунктів, а четверта Вірменія набрала вісім очок. У п'ятих латвійців три бали.
  • Заключний матч цього відбору Євро вірмени зіграють проти Хорватії на її полі 21 листопада (21:45).
  • Якщо сьогодні Хорватія обіграє Латвію, то балканська команда позбавить вірменів шансів на те, щоб вийти на чемпіонат Європи.