Малиновський допоміг Дженоа перемогти Монцу: «грифони» після двох турів йдуть другими у Серії А

Переглядів 4592
Радість Андреа Пінамонті. Фото: Google
У завершальному суботньому поєдинку в рамках третього туру італійської Серії А Дженоа на виїзді з мінімальним рахунком подужала Монцу (1:0). Український хавбек «грифонів» Руслан Малиновський відіграв у цьому матчі понад 30 хвилин.

На відміну від матчу першого туру проти Інтера (2:2) гру з Монцою український хавбек Дженоа Руслан Малиновський розпочав не зі старту, а в запасі.

Без українця підопічні Альберто Джилардіно за увесь перший тайм не спромоглися навіть на один удар у площину воріт, якщо говорити про час основний. Натомість на сьомій (!) компенсованій хвилині перше ж потрапляння у площину воріт Монци перевтілився у гол: навіс від Стефано Сабеллі замкнув Андреа Пінамонті.

Після перерви, не одразу, але на полі з’явився й українець Руслан Малиновський, який на 62 хвилині замінив португальця Вітінью. Шкода, але за відведений йому час, українець результативними діями відзначитися не встиг, лише отримав жовту картку.

Італія. Серія А

2-й тур

Монца – Дженоа 0:1 (0:1)

Гол: Пінамонті, 45+7.

• Після сьогоднішньої перемоги Дженоа має в активі чотири очки і посідає другу сходинку у турнірній таблиці Серії А, Монца займає 16 щабель.
  • У наступному турі Монца на виїзді зіграє проти Фіорентини. Поєдинок у Флоренції відбудеться 1 вересня і розпочнеться о 19:30.
  • Дженоа у турі номер три вдома прийматиме Верону. Матч у Генуї буде зіграно 1 вересня і розпочнеться він о 19:30 за київським часом.