Вражаюча статистика Мудрика: вінгер Челсі має більше голів в АПЛ, ніж вся атака Ман Юнайтед разом взята

Переглядів 10889
Олександр Калінін Олександр Калінін
6 голосів
Михайло Мудрик, фото: Getty Images
Атакувальний півзахисник Челсі Михайло Мудрик все більше інтегрується в команду і починає виправдовувати велику суму трансферу, що відображується у його статистичних показниках.

У суботу, 21 жовтня, Челсі зіграв внічию з Арсеналом (2:2) у матчі дев'ятого туру АПЛ. Михайло Мудрик вийшов у основі синіх, провів на полі 66 хвилин і встиг заробити пенальті, а також забити неймовірний гол.

Відео голу Мудрика

Це взяття воріт стало для українця другим (раніше він забив Фулхему) у поточному сезоні чемпіонату Англії. Цього виявилося достатньо для Михайла, щоб перевершити показники всієї атакуючої лінії Манчестер Юнайтед:

• Антоні Марсьяль – сім матчів, нуль голів;
  • Расмус Хойлунд – шість ігор, нуль голів;
  • Антоні – шість поєдинків, нуль голів;
  • Маркус Рашфорд – дев'ять матчів, гол;
  • Мейсон Маунт – п'ять матчів, нуль голів;
  • Алехандро Гарначо – сім матчів, нуль голів;
  • Факундо Пеллістрі – чотири гри, нуль голів.

Сумарно вищезазначені гравці провели 2407 хвилин і змогли забити гол на сімох. Мудрик відзначився двічі за 309 хвилин.

• Всього в поточному сезоні на рахунку українця дев'ять матчів в усіх турнірах.
  • В наступному поєдинку Челсі зіграє проти Брентфорда Єгора Ярмолюка, який вже встиг дебютувати в АПЛ.