«Все одно це колись станеться»: Луческу впевнений, російські клуби повернуться до міжнародних турнірів

Переглядів 559
Мірча Луческу. Фото: ФК Динамо
Колишній головний тренер київського Динамо Мірча Луческу впевнений, що російські футбольні клуби повернуть до європейських змагань, але тільки після завершення війни.

Мірча Луческу, який сьогодні збурив українську футбольну громадськість дуже неоднозначним інтерв’ю російським пропагандиським ЗМІ, не став виправдовуватися і навпаки, сказав, що потрібно спілкуватись і щось робити, висловився ще й щодо повернення клубів з РФ до міжнародних змагань.

«Російські команди можуть повернутися до європейських турнірів, але все має бути правильно. Все одно це колись станеться.

Звісно, вони мають бути під великим тиском та зможуть повернутися лише після досягнення миру в Україні. Звісно, на умовах України», –  сказав Луческу в інтерв’ю Football.ua.

• Останнім місцем роботи Мірчі Луческу було київське Динамо, яке він очолював з літа 2020 року по листопад 2023-го.
  • За цей час разом з киянами  румунський спеціаліст став чемпіоном України, завоював Суперкубок та Кубок країни.
  • Перед роботою у київському клубі Луческу 12 років був головним тренером донецького Шахтаря.
  • На чолі обох українських грандів Мірча Луческу всього виграв 25 трофеїв: дев'ять чемпіонатів України, сім національних Кубків та вісім Суперкубків країни, а також Кубок УЄФА.
  • Окрім Динамо та Шахтаря, Луческу також тренував румунські Корвінул, Динамо з Бухаресту та Рапід, італійські Пізу, Брешіа, Реджану та Інтер, турецькі Галатасарай і Бешикташ, а також російський Зеніт з Санкт-Петербурга.