«Взагалі, Крим такий, з нахилом»: Фещук згадав час виступів за Таврію, здивувавшись непорозумінню від місцевих

Переглядів 609
Артем Жилінський Артем Жилінський
0 голосів
«Взагалі, Крим такий, з нахилом»: Фещук згадав час виступів за Таврію, здивувавшись непорозумінню від місцевих
Максим Фещук. Фото: Google
Екснападник Таврії Максим Фещук поділився спогадами про мовні труднощі, з якими довелося йому зіткнутися під час виступів за кримський клуб.

Максим Фещук виступав декілька років за Таврію. Він поділився своєю думкою щодо ставлення місцевих до росії ще до анексії Криму в 2014 році. 

«Взагалі, Крим такий, з нахилом. У них більше таке: росія, росія. Я сам зі Львова хлопець. П’ять років був у Криму, жодного разу мене ніхто не ущемив». 

Колишнього нападника здивувало те, що місцеві не розуміють значення слова полуниця. Одна із продавчинь взагалі вважала Фещука іноземцем. Футболіста це здивувало.

«Якось був на базарі, дзвоню до своєї дружини, кажу: «Адріана, полуниці купити?» Продавчиня каже: «Я извиняюсь, вы из-за границы?» Тобто в них полуниця, вони не знають, що таке полуниця. Я кажу: «Нет, не из-за границы», — сказав Фещук «Брутальному футболу».

  • Із Таврією нападник виграв Кубок України в 2010 у матчі проти Металурга Д. Основний час фінального поєдинку Кубка України між Таврією та Металургом Д закінчився з рахунком 2:2. Але в додатковий час сімферопольці зуміли вирвати перемогу. Відзначимо, що Фещук забив на другій хвилині матчу.. 
  • Максим Фещук провів 117 матчів за Таврію, у яких зумів відзначитися 24 голами та 12 асистами.
  • Форвард встиг пограти за : Карпати, Говерлу, Таврію, Шахтар Караганда, Дачію, Тараз, Арсенал Київ, Вітебськ та Фенікс
X