«Команда посипалася»: Фещук – про те, як Фірташ запросив московських зірок і не виплатив обіцяні преміальні

Переглядів 8681
Артем Жилінський Артем Жилінський
1 голос
«Команда посипалася»: Фещук – про те, як Фірташ запросив московських зірок і не виплатив обіцяні преміальні
Максим Фещук.Фото: Google
Колишній нападник сімферопольської Таврії Максим Фещук розповів, як власник кримського клубу Дмитро Фірташ пообіцяв преміальні за перемогу в Кубку України, однак не віддав потрібної суми.

Максим Фещук згадав, як власник Таврії Дмитро Фірташ обіцяв преміальні за виграш Кубка України, однак усі гроші пішли на концерт, де були російські артисти, перед початком УПЛ. 

«Нам пообіцяли дуже великі преміальні за Кубок (за перемогу у фіналі над донецьким Металургом у 2010-му – прим. «УФ»). Команду утримував Фірташ, а Сергій Куніцин був президентом. І так склалося, що зробили божевільний концерт перед початком чемпіонату

Там були всі ці зірки московські топові: Канделакі, Малахов. Кого я там тільки не бачив. Які там суми афішувалися за той концерт, повірте. Напевно, мільйон доларів пішов у Фірташа. Але те для нього були не гроші».

Як зазначив колишній форвард Таврії гроші до команди, так і надійшли й вони отримали лише ту суму, яка прописана в контракті.

«Але нам те, що пообіцяли, до нас ті гроші не дійшли. Нам не дали нічого. Нам пообіцяли 80 тисяч кожному за перемогу в Кубку, 40 кожному за перемогу в півфіналі. А дали по контракту – 7 і 10. Замість 120 ми отримали 17. І це вплинуло на команду, на результати, далі команда посипалася», — сказав Фещук для «Брутального футболу».

  • Основний час фінального поєдинку Кубка України між Таврією та Металургом Д закінчився з рахунком 2:2. Але в додатковий час сімферопольці зуміли вирвати перемогу. Відзначимо, що Фещук забив на другій хвилині матчу. 
  • Максим Фещук провів 117 матчів за Таврію, у яких зумів відзначитися 24 голами та 12 асистами.
  • Форвард встиг пограти за : Карпати, Говерлу, Таврію, Шахтар Караганда, Дачію, Тараз, Арсенал Київ, Вітебськ та Фенікс. 

 

X