Яремчук вийшов на заміну та відзначився переможним голом за Олімпіакос: відома оцінка українця

Переглядів 1554
Роман Яремчук. Фото: Олімпіакос
З голом українського нападника Романа Яремчука Олімпіакос здобув вікторію в домашньому матчі Суперліги Греції проти Каллітеї. Команда з Пірея виграла зустріч із рахунком 2:1.

26 серпня в рамках другого туру Суперліги Греції Олімпіакос грав з афінською Каллітеєю.

Перемогу з рахунком 2:1 здобула команда з Пірея. Спочатку голами обмінялися Вельде та Улдрікіс, а потім на 76 хвилині взяв слово український форвард Роман Яремчук. Українець, який з’явився на полі на 68 хвилині замість Шикинью, вдало зіграв на добиванні, що дозволило Олімпіакосу вийти вперед та в підсумку здобути перемогу з рахунком 2:1.

Від порталу статистики Sofascore Яремчук отримав оцінку 7,4. Це один із найвищих балів у цьому поєдинку

• У наступному турі Олімпіакос зіграє проти Ламії на виїзді. Матч заплановано на 31 серпня.
  • У нинішньому сезоні у всіх офіційних турнірах за свою команду Яремчук провів два матчі, в яких відзначився одним голом.
  • Контракт гравця з клубом діє до 30 червня 2028 року. Transfermarkt оцінює футболіста у 3,5 мільйонів євро.
  • Наразі Олімпіакос з шістьма очками в активі іде другим у чемпіонаті Греції.